uek-gap-kfil

A A A drukuj

Społeczna odpowiedzialność biznesu

www.filozofia.uek.krakow.pl/csr

KATEDRA FILOZOFII UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO W KRAKOWIE 

ORAZ
KRAKOWSKA SZKOŁA BIZNESU
ZAPRASZAJĄ NA
SEMINARIUM NAUKOWE POŚWIĘCONE SPOŁECZNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI BIZNESU
(CORPORATE SOCIAL RESPONSIBILITY)

 

27 stycznia, Joanna Korczok i Edyta Warzeszka, State Street Bank, wygłoszą referat: "Prowadzenie społecznie odpowiedzialnego biznesu na przykładzie firmy State Street Bank Polska."

Tematem wystąpienia będą sposoby i przykłady angażowania pracowników firmy State Street Bank Polska w działania wolontariackie, pomoc najbardziej potrzebującym. Przedstawiona zostanie strategia wyrównywania szans społeczności lokalnych oraz sposób wspierania organizacji pozarządowych poprzez granty State Street Foundation.

 

Joanna Korczok jest menedżerem zespołu zajmującego się wyceną i administracją funduszy inwestycyjnych dla klienta francuskiego. Z firmą State Street Bank Polska związana od 2010 roku. Od roku pełni rolę przewodniczącej komitetu Poland Corporate Citizenship Committee odpowiedzialnego za organizację działań w zakresie CSR dla pracowników State Street oraz współpracującego z Fundacją State Street w Bostonie przyznającą granty organizacjom pozarządowym z regionu. Jej dewizą życiową jest „Kto wiele ot­rzy­mał, od­dać po­winien więcej”.

 

 

 

 Edyta Warzeszka jest kierownikiem projektów w firmie State Street Bank Polska w dziale zarządzania projektami (PMO). Edyta Warzeszka od początku swojej kariery w State Street aktywnie działa w komitecie Poland Corporate Citizenship Committee, organizując wydarzenia CSR oraz zachęcając pracowników firmy do angażowania się na rzecz społeczności lokalnej. Od 2016 roku pełni również rolę wice-przewodniczącej komitetu. W życiu kieruje się zasadą „Bądź zmianą, która chcesz dostrzec w świecie”.

 

 

Terminy pozostałych spotkań w roku akademickim 2016/17 

24 lutego, dr hab. Ewa Wanda Maruszewska, Wydział Finansów i Ubezpieczeń,
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
31 marca, Łukasz Droździk, Marco sp. z o.o.
28 kwietnia,
26 maja,
23 czerwca,

Miejsce spotkań

Seminarium odbywa się w godz. 11.00-13.00 w Katedrze Filozofii, pok. 44a, piętro IV, ul. Rakowicka 16, Kraków.

Osoby zamierzające po raz pierwszy uczestniczyć w seminarium uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa i przesłanie karty zgłoszeniowej [doc] na adres e-mail: gawelw@uek.krakow.pl

Zapraszamy również studentów zainteresowanych problematyką CSR.